KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7563245
nr 756 3245
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, Axel Tallberg (I860-1928), Bamborough Castle, signerad, motivets mått: 57x45
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:17:45
200 kr
150 kr
550 kr
300 kr
550 kr
600 kr
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg